DESIGNR
خانه » اموزش » تابع نمایش آخرین نظرات وردپرس

نمایش آخرین نظرات وردپرس در سایت یا وبلاگ شما می‌تواند نقش مهم و به‌سزایی را در امکان اینکه کاربران و بازدیدکنندگان شما به راحتی بتوانند از آخرین دیدگاه‌های ثبت شده در نوشته‌ها با خبر شوند را ایفا می‌کند.

همان‌گونه که مطلع هستید شما می‌توانید نمایش تازه‌ترین نظرات وردپرس را با مشخص کردن تعداد دیدگاه‌ها از پیشخوان خود، قسمت ابزارک‌ها به نوارکناری و یا نواحی دیگر، از پوسته خود که ابزارک برای آن ناحیه تعریف شده است را بکشید و آخرین دیدگاه‌ها یا نظرات را برای نمایش عموم بازدیدکنندگان قرار دهید. اما همان‌طور که اطلاع دارید نمایش آخرین نظرات وردپرس از این طریق بصورت ساده صورت گرفته و تنها نام نویسنده دیدگاه به همراه عنوان نوشته در محل مذکور به نمایش در می‌آید.

بنا به درخواست یکی از بازدیدکنندگان در این نوشته از دیزاینر کدی را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم که با استفاده از این کد به راحتی می‌توانید برای نمایش آخرین نظرات در وردپرس، در هر کجای پوسته خود اقدام نمایید.
از مزایای این کد می‌توان به این موارد اشاره کرد که شما می‌توانید به راحتی و بدون هیچ محدودیتی آخرین نظرات وردپرس را در هر کجای قالب وردپرس به همراه نام نویسنده، مشخص کردن تعداد دیدگاه‌ها و کاراکترها به نمایش در بیاورید، برای نمایش آخرین نظرات وردپرس بدین شکل ابتدا شما می‌بایست کد زیر را با نام دلخواه و به زبان پی اچ پی (PHP) در پرونده پوسته خود ذخیره کنید، ما در اینجا برای نمونه نام این فایل را designr.php گذاشتیم اما شما می‌توانید نام دلخواه خود را بر روی این فایل بگذارید.

برای استفاده از این کد و نمایش عملکرد آن باید کد زیر را در محلی که جهت نمایش آخرین نظرات وردپرس انتخاب نموده‌اید، برای فراخوان کردن فایل نام‌گذاری شده بگذارید همچنین شما در کد زیر می‌توانید تعداد دیدگاه‌ها و تعداد نمایش کاراکترها را مشخص نمایید که ما در نمونه تعداد دیدگاه‌ها را 5 و تعداد کاراکترها را 50 تعریف کرده‌ایم.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *