کد نمایش مطالب پربازدید بر اساس زمان دلخواه

احتمالا در برخی سایتهای وردپرسی بلوک نمایش پربازدیدترین یا محبوب ترین مطالب وردپرس را مشاهده کرده اید که معمولا در چند تب نوشته های پربازدید یا محبوب روز، ماه و سال را نمایش میدهند. در این مطلب قصد معرفی کد نمایش مطالب پربازدید وردپرس بر اساس زمان و تاریخ دلخواه که میتواند در رنج روز، هفته، ماه، سال یا تمام عمر سایت باشد. توابع معرفی شده بازدید مطالب را که توسط افزونه WP-PostViews شمارش شده در زمان و تاریخی که مشخص میکنیم، نمایش میدهد تا بتوانید از کوئری های تولید شده در طراحی قالب وردپرس دلخواهتان استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر درباره افزونه Wp Post Views مطلبی را که قبلا با عنوان نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس منتشر کرده ایم را مطالعه نمایید.

برای شمارش تعداد بازدید نوشته های وردپرس بهترین کار استفاده از پلاگین wp-postviews است.

کوئری ای که در این مطلب معرفی میکنیم پستهایی که بیشترین بازدید در زمان تعیین شده را داشته باشد نمایش میدهند در نتیجه در صورتیکه افزونه پست ویوز را نصب نکرده باشید با خطا برخورد خواهید کرد.

نکته دیگر اینکه اگر در بازه تعیین شده مطلبی منتشر نکرده باشد، در نتیجه مطالب محبوب ان بازه نیز نمایش داده نمیشوند. مثلا برای نمایش مطالب محبوب یا پربازدید هفته باید در هفت روز گذشته پست جدید منتشر کرده باشید.

کد نمایش مطالب پربازدید وردپرس بر اساس زمان و تاریخ معین

برای این منظور کوئری زیر را در محل دلخواه از قالب وردپرس تان قرار دهید.

 

کد آخرین کالا های دسته خاص ووکامرس
نمایش

با تعیین مقدار views برای متغییر meta_key به کوئری میفهمانیم که میخواهیم مطالب را بر اساس بازدید نمایش دهد، با استفاده از آرایه date_query زمان یا تاریخ مورد نظر را مشخص میکنیم.

تعیین زمان دلخواه برای نمایش پربازدیدترین نوشته های وردپرس

با تغییر مقدار متغییر after میتوانیم زمانهای مختلف از یک روز تا چند سال گذشته را جهت نمایش پستها تعیین کنیم. در زیر چندین زمان که میتوانید برای مقدار after تعیین کنید نمایش داده شده است.

 

پروفایل نویسنده: زهرا طیبی

با افتخار یکی از اعضای تیم آی دولوپر و مشغول در بخش گرافیک و سئو سایت

یک دیدگاه

  • […] ویژه همراه ما باشید مطالب تصادفی کد نمایش مطالب پربازدید بر اساس زمان دلخواه اسکریپت ربات اینستاگرام NextPost افزونه Duplicator Pro […]