پروژه افترافکت لوگو بیزینس BUSINESS LOGO

دانلود قالب افترافکت لوگو بیزینس BUSINESS LOGO :

نسخه افترافکت : ورژن های CC 2018, CC 2017, CC 2016, CC 2015, CC 2014, CC, CS6, CS5.5, CS5

سایز : ۱۹۲۰×۱۰۸۰

حجم فایل : ۱۷ مگا بایت

بدون پلاگین 

پروژه افترافکت لوگو بیزینس BUSINESS LOGO

پروژه افترافکت لوگو بیزینس BUSINESS LOGO یک لوگو زیبا و تمیز است . پروژه شامل ورژن های CC 2018, CC 2017, CC 2016, CC 2015, CC 2014, CC, CS6, CS5.5, CS5 افرافکت می باشد و معرفی قالب ایجاد شده در افترافکت CS 5 موجود است. همچنین سایز پروژه افترافکت لوگو بیزینس BUSINESS LOGO   ۱۹۲۰×۱۰۸۰ با کیفیت فول اچ دی است که با حجم بسیار کم ۱۷ مگا بایت و مدت زمان خیلی مناسب ۱۱ ثانیه آماده شده است.

پروژه افترافکت لوگو بیزینس BUSINESS LOGO امکانات فوق العاده و زیادی دارد از جمله اینکه یک فایل راهنما برای شما دارد که این حتی برای افراد مبتدی هم کار را آسان میکند. همچنین نسخه ی از پیش رندر شده نیز وجود دارد که به شما کمک فراوانی میکند. و سفارشی سازی پروژه افترافکت لوگو بیزینس BUSINESS LOGO بسیار راحت است و شما میتوانید هر متن یا لوگو یا پس زمینه ی دلخواه خودتان را در پروژه اجرا کنید.

 ویژگی های اصلی :

  * هیچ پلاگینی مورد نیاز نیست.

  * نسخه پیش رندر شده موجود است.

  * فایل راهنما برای پروژه موجود است.

* هر پس زمینه دلخواه را میتوان اعمال کرد.

  * لوگو یا متن خود را آشکار کنید

  * بسیار آسان برای سفارشی سازی (شما همچنین می توانید متن به جای لوگو استفاده کنید)

پروژه افترافکت FASHION INTRO
نمایش

  * مدت زمان: ۱۱ ثانیه صوتی شامل نمی شود، اما شما می توانید آن را در اینجا خریداری کنید

پروژه افترافکت لوگو بیزینس BUSINESS LOGO یک لوگو ی فوق العاده زیبا و تمیز میباشد که دارای باریکه های نوری متحرک است.با اینکه پروژه سفارشی سازی میشود اما پیشنهاد میکنم حتما باریکه های نور را اعمال کنید. نکته ی مهم دیگر اینکه پروژه افترافکت لوگو هیچ گونه پلاگینی نیاز ندارد و شما میتوانید برای تبلیغ لوگو ی شرکت خود ، شعار یا متن دلخواهتان آن را ارائه دهید. ممنون از اینکه تا پایان این مطلب از آی دولوپر ما را همراهی کردید. اگر سوال یا مطلبی بود در قسمت نظرات سایت با ما در میان بگذارید.

پروفایل نویسنده: زهرا طیبی

با افتخار یکی از اعضای تیم آی دولوپر و مشغول در بخش گرافیک و سئو سایت

یک دیدگاه

3,000تومان

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر لایسنس صرفا برای یک دامنه قابل استفاده خواهد بود.