DESIGNR
خانه » افزونه وردپرس » افزودنی کمیسیون افزونه EDD

این افزودنی به شما اجازه می دهد تا وقتی که یک خرید انجام می شود، کمیسیون های کاربر را ضبط کنید. آیا می خواهید درآمد را بین چندین کاربر تقسیم کنید و تمام ریاضیات و جنبه های پیچیده را برای شما مدیریت کنید؟ این دقیقا همان چیزی است که این افزونه برای شما فراهم می کند.

کمیسیون ها، توسعه ای کامل برای سایت هایی هستند که مایل به ایجاد سیستم بازار هستند که به کاربران امکان می دهد که درآمد را به صورت کمیسیون دریافت کنند.

هنگامی که کمیسیون ها ثبت می شوند، آنها در صفحه جدید کمیسیون اضافه شده در منوی اصلی Downloads اضافه می شوند.

این فرمت شامل توانایی تولید یک فایل CSV از تمامی کمسیون های پرداخت نشده یا کمیسیون های پرداخت نشده در یک محدوده تاریخ خاص می باشد، که پس از آن شما می توانید به سیستم پرداخت توزیع PayPal آپلود کنید یا برای پرداخت هزینه های کمیسیون که مایلید پردازش کنید. اگر از PayPal Adaptive Payments استفاده می کنید ، همچنین می توانید فورا از پرداخت صورتحساب استفاده کنید.

همچنین در افزوده شدن کمیسیون ها، یک صفحه جدید پرداخت می شود که به صورت ماهانه در صفحه گزارش می شود، که به شما اجازه می دهد دقیقا ببینید که چه مقدار شما در طول دوره پرداخت می کنید.

افزونه شامل چندین کد کوتاه نیز می باشد:

  • [edd_commissions] – نمایش لیستی از کمیسیون برای کاربر در حال حاضر وارد شده است
  • [edd_commissioned_products] – لیستی از محصولاتی را که کاربر دریافت کرده است را نشان می دهد
  • [edd_commissions_overview] – یک نمای کلی از فروش و درآمد کاربر فعلی وارد شده را نمایش می دهد
  • [edd_commissions_graph] – یک نمودار قابل فیلتر از درآمد و فروش برای کاربر برای یک ماه و سال خاص نمایش می دهد

ادغام با اطلاعیه های Pushover برای ارسال اطلاعیه های فشار برای دریافت کنندگان کمیسیون.این افزونه همچنین با FrontPage ارسال شده است . هنگام خرید هر دو کمیسیون ها و ارسال های فروپاشی با تخفیف FESCOMMISSIONS، 20٪ صرفه جویی کنید.

کمیسیون ها با افزونه های اضافی ساخته شده توسط توسعه دهندگان شخص ثالث را گسترش دهید:

  • نرخ تاکسونومی کمیسیون – به شما اجازه می دهد نرخ های کمیسیون را بر اساس هر طبقه بندی و برچسب تنظیم کنید.
  • آستانه کمسیون – اجازه می دهد تا شما به راحتی آستانه فروش یا درآمد را تنظیم کنید که باید قبل از اینکه هر کدام به فروشندگان شما اهدا می شود، برآورده شود.
  • نرخ های کمیسیون مجاز – به شما امکان می دهد به راحتی یک سیستم پاداش چند گانه ای را که در آن فروشندگان شما با نرخ های کمیسیون بالاتر و بالاتر پاداش می دهند، بیشتر خریداری یا کسب کنند.
  • هزینه های کمیسیون – به شما اجازه می دهد تا فروشنده را به عنوان یک مبلغ ثابت یا هزینه ای در هر معامله متهم کنید.
  • یادداشت های کمیسیون – یادداشت های کمیسیون را ضبط کرده و به فروشندگان خود اجازه می دهد تا به راحتی آنها را مشاهده کنند.
  • All Access Flat Rates – حسابهای حسابرسی شده با استفاده از All Access را لغو و پاداش فروشندگان را با یک مقدار ثابت قیمت ثابت در هر محصول دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *