پروژه آماده افترافکت JAGUAR – LOWER THIRD SUITE

Jaguar – Lower Third Suite 5856664 Videohive – Free Download After Effects Templates

After Effects CC 2018، CC 2017، CC 2016، CC 2015، CC 2014، CC، CS6، CS5.5، CS5 | قابل تغییر مجدد | بدون پلاگین | ۴ مگابایت

Jaguar یک خانواده از هجده قسمت پایین تر است ، طراحی شده و متحرک توسط Kain X Theory. آنها می توانند برای هر چیزی از سخنرانی های شرکتی تا محصولات تبلیغاتی و یا هر چیز دیگری که نیاز به شرح دارند استفاده شود. آنها همچنین می توانند با همدیگر ترکیب شوند تا انواع جدیدی از پوسته ها مانند لیست ها ایجاد شوند .

هر سوم پایین تر در Jaguar دارای انیمیشن IN و OUT است، و مدت زمان آنها را می توان به راحتی با کشیدن یک کلمه کلیدی به چپ یا راست تغییر داد. رنگ ها را می توان در تمام قسمت های پایین تر با یک کلیک تغییر داد.

جگوار با دستورالعمل های احمقانه طراحی شده به طوری طراحی شده است که اطمینان از سبک، رنگ و سازگاری قیمتی داشته باشد. این در هر پس زمینه زیبا خواهد بود، چه این فیلم ویدیو، دیگر عناصر گرافیکی و یا فقط یک رنگ جامد.

آسان برای پیگیری اسناد پی دی اف گنجانده شده است برای کمک به سفارشی سازی. این پروژه با After Effects CS5 و بالاتر سازگار است و هیچ پلاگین اضافی برای ویرایش آن لازم نیست.

آهنگ موسیقی مورد استفاده در پیش نمایش سازگاری دیجیتال توسط alkis است.
انیمیشن آرم مورد در انتهای ویدئو پیش نمایش گنجانده شده است، و نه ارائه.

پروژه افترافکت اسلایدشو اینفوگرافی MUSIC ACTION FLYER PACK
نمایش
پروفایل نویسنده: زهرا طیبی

با افتخار یکی از اعضای تیم آی دولوپر و مشغول در بخش گرافیک و سئو سایت

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    3,000 تومان

    خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر لایسنس صرفا برای یک دامنه قابل استفاده خواهد بود.