افزونه سرعت صفحه با EWWW Image Optimizer در وردپرس

 

افزونه EWWW Image Optimizer:

 

شرح EWWW Image Optimizer:

 

EWWW Image Optimizer سرعت صفحه شما را به روش بهینه‌سازی تصویر افزایش می‌دهد.

سرعت بالای صفحه می‌تواند منجر به رتبه‌بندی بهتر موتور جستجو شود و همچنین نرخ‌های تبدیل ( افزایش فروش و ثبت نام) را بهبود بخشد.

همچنین فضای ذخیره سازی و پهنای باند را ذخیره خواهد کرد.

در حالی که EWWW IO تصاویر جدیدی را که شما آپلود می کنید بطور خودکار بهینه سازی می کند،

همچنین می‌تواند تمامی تصاویری که قبلا ً بارگذاری کرده‌اید را بهینه سازی کرده و تصاویر خود را به بهترین فرمت فایل تبدیل کند.

می‌توانید فشرده‌سازی کامل پیکسل یا گزینه‌های فشرده‌سازی بالا را انتخاب کنید که از نظر بصری بدون ضرر هستند.

EWWW IO تصاویر آپلود شده و ایجاد شده توسط هر پلاگین را بهینه‌سازی خواهد کرد و ترکیب خاصی با بسیاری از پلاگین های محبوب ، به جزئیات زیر را نمایش خواهد داد .

 

چرا از EWWW Image Optimizer استفاده میکنیم؟

 

  1. محدودیت سرعت و اندازه فایل نامحدود نداریم. با استفاده از بهینه‌سازی پس‌زمینه اتوماتیک و بهینه‌سازی موازی انتخابی ،                                                                                                از شر تاخیر آپلودها خلاص شوید و به کاری که دوست دارید دست یابید.
  2. جابجایی نرم با بهینه‌سازی پیکسل – بی‌نقص با استفاده از ابزارهای پیشرو در صنعت و رندرینگ پیشرفته
  3.  گشتاور بالا وقتی که ما بهترین نسبت تراکم / کیفیت را با گزینه های از دست رفته ما برای JPG، PNG و فایل های PDF در اختیار شما قرار می دهیم.
  4. فرمان سازگاری با گزینه‌های تبدیل هوشمند برای به دست آوردن فرمت تصویر مناسب برای شغل (JPG، PNG، یا GIF).
  5. پارکینگ آزاد، پلاگین هسته رایگان است و همیشه خواهد بود.علاوه بر این، اگر API را انتخاب کنید،شما هرگز برای یک تصویر که نمی‌توانید آن را فشرده کنید پول پرداخت نکنید،                      شما هرگز برای یک ماه از یک API استفاده نمی‌کنید، و اعتبارات قبل از پرداخت هرگز منقضی نمی‌شود بعلاوه ،                                                                                                         تولید تصویر WebP را بدون هیچ هزینه اضافی به دست آورید : هر فرمت JPG یا PNG می‌تواند به فرمت تصویر نسل بعدی گوگل تبدیل شود .
  6. پوشش جامع : هیچ عکسی پشت سر گذاشته نمی‌شود ، همه چیز را در سایت شما بهینه‌سازی می‌کند ، فراتر از کتابخانه ملی WordPress .
  7. اول ایمنی : همه ارتباطات با رمزنگاری SSL با امنیت بالا تامین می‌شوند.
  8. کمک های کنار جاده ای: پشتیبانی از سطح بالا در DNA ما است. در حالی که مشتریان API از اولویت بالایی برخوردار هستند ،                                                                                        ما به هر یک از پرسش های پشتیبانی با مراقبت پاسخ می دهیم .
  9. پشتیبان گیری تصویر: برای ۳۰ روز تصاویر اصلی خود را ذخیره کنید .
افزونه وردپرس Akismet Anti-Spam
نمایش

 

درکل:

 

تصاویر می‌توانند با استفاده از ابزارها بر روی سرور خودتان بصورت رایگان ( jpegtran ، optipng ، pngout ، pngquant ، gifsicle ، cwebp ) بهینه‌سازی شوند ،یا می‌توانند از طریق سرورهای تخصصی که از بهترین ابزار موجود در روش‌های بدون خسارت یا با تلفات استفاده می‌کنند ، بهینه‌سازی شوند .

فشرده‌سازی از دست رفته ما از الگوریتم‌های منحصر به فرد برای به دست آوردن حداکثر فشرده‌سازی استفاده می‌کند .

تصاویر شما حتی می‌توانند به مناسب‌ترین فرمت فایل با استفاده از گزینه‌های مناسب تبدیل شوند .

با استفاده از API EWWW بهAPI اجازه می‌دهد افزونه بر روی هر پلت فرم میزبانی کار کند ، و همچنین اگر نمی‌توانید ، یا نمی‌خواهید از تابع exec ( ) روی سرور خود استفاده کنید ،یا ترجیح می‌دهید که نیازهای منابع بهینه‌سازی را تخلیه کنید .

اگر به نسخه‌ای ازافزونه EWWW Image Optimizer برای API نیاز دارید ،EWWW Image Optimizer Cloud مراجعه کنید.

 

تغییر اندازه خودکار :

 

با پشتیبانی ExactDN، تصاویر به صورت خودکار به اندازه صفحه و اندازه دستگاه تنظیم میشوند.ExactDN همچنین امکان پشتیبانی از شبکیه پایه و فشرده سازی خودکار را ممکن میسازد.

 

بهینه سازی فله:

 

تصاویر خود را از یک صفحه تنها با استفاده از سی‌تی‌اسکن فله ثبت کنید.  این شامل کتابخانه رسانه ، تم شما ، و تعداد انگشت شماری از پوشه‌های قبل از پیکربندی است. گالری‌ها به طور رسمی از گالری‌های پشتیبانی شده ( FlaGallery ، NextCellent و NextGEN ) صفحات Optimize فله مخصوص خود را دارند

 

بهینه سازی همه چیز دیگر:

 

هر پوشه‌ای را در فولدر های خود پیکربندی کنید تا بهینه شود . اسکن فله تحت Media-> Bulk Optimize تصاویر تم، تصاویر متحرک BuddyPress، تصاویر BuddyPress Activity Plus، اسلایدها Meta Slider، نمایشگر WP Symposium Pro، پیوستهای GD bbPress، Grand Media Galleries و هر پوشه مشخص شده توسط کاربر بهینه سازی می شود. علاوه بر این، این ابزار می تواند از طریق wp_cron به صورت ساعتی اجرا شود تا تصاویر تازه آپلود شده بهینه سازی شود.بهینه‌سازی برنامه‌ریزی‌شده نباید برای هر پلاگین استفاده شود که از توابع تصویر سازی در وردپرس استفاده می‌کند .

 

افزونه MailChimp for WordPress و ارسال خبرنامه در وردپرس
نمایش

پرش تصاویر قبلا بهینه شده است:

 

تمام تصاویر بهینه شده در پایگاه داده ذخیره می شوند به طوری که پلاگین تلاش نمی کند تا آنها را مجددا بهینه سازی کند مگر اینکه آنها اصلاح شوند. در صفحه Bulk Optimize میتوانید لیستی از تصاویر بهینه شده را مشاهده کنید. شما همچنین می توانید تصاویر شخصی را از لیست حذف کنید، یا از گزینه Force Optimize برای جلوگیری از رفتار پیش فرض استفاده کنید. پیوندهای دوباره بهینه سازی شده در صفحه کتابخانه رسانه همچنین افزونه را مجبور به نادیده گرفتن وضعیت بهینه سازی قبلی تصاویر می کنند.

 

ویرایشگر تصویر WP:

 

تمام تصاویری که توسط the WP _ Image خلق شده‌اند به طور خودکار بهینه می‌شوند . کاربردهای کنونی عبارتند از : GD ، Imagick و Gmagick . تصاویری که از طریق این کلاس بهینه‌سازی می‌شوند شامل Resize GIF ، فعالیت BuddyPress Plus ، Watermark ، Imsanity ، MediaPress ، Meta ، MyArcadePlugin ، OTF ، Thumbnails ، Thumbnails Thumbnails ، Sizes Thumbnails ۲ x ، WP RSS aggregator و احتمالا ً بیشمار دیگر . اگر شما مطمئن نیستید که یک پلاگین از WP _ Image استفاده می‌کند ، بپرسید .

 

تصاویر WEBP:

 

یک کلیک روی WebP با ExactDN و JS WebP Rewriting کنید.در غیر این صورت ، می‌توانید نسخه‌های WebP از تصاویرتان را ایجاد کنید، و به شما این امکان را می‌دهد که حتی تصاویر کوچک‌تری را برای پشتیبانی از مرورگرهای پشتیبانی کنید.چندین روش برای خدمت به تصاویر WebP موجود هستند ، از جمله قوانین بازنویسی سازگار با Apache و گزینه JS WebP سازگار با حافظه‌های نهان و CDNs.

همچنین با گزینه WebP در متصل شونده Enabler Cache از KeyCDN کار می‌کند .

 

افزونه MailChimp for WordPress
نمایش

WP-CLI:

 

به شما این امکان را می دهد که تمام فرآیند بهینه سازی فله را از خط فرمان خود به جای رابط وب اجرا کنید. این بسیار سریعتر است و به شما اجازه می دهد چیزهایی مانند اجرای آن را در صفحه نمایش یا از طریق cron معمولی (به جای wp-cron که در سایت های کم ترافیکی غیر قابل پیش بینی است) انجام دهید. WP-CLI را از wp-cli.org نصب کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر به دنبال wp-cli.phar help ewwio optimize بروید و Docs را مشاهده کنید .

 

FOOGALLERY:

 

تمام تصاویر آپلود شده و ذخیره شده توسط FooGallery به صورت خودکار بهینه سازی می شوند. آپلود های قبلی را می توان با اجرای کتابخانه رسانه ای کتابخانه بهینه سازی بهینه سازی کرد. قبلا تصاویر ذخیره شده را می توان با وارد کردن پوشه wp-uploads / cache / folder تحت پوشه ها بهینه سازی و اجرای یک Scan & Optimize از صفحه بهینه سازی فله را بهینه سازی کرد.

 

گالری NEXTGEN:

 

بهینه سازی امکانات در قابلیت آپلود، دوباره بهینه سازی، و بهینه سازی انبوه. عملکرد NextGEN Bulk Optimize در نزدیکی پایین منوی NextGEN واقع شده است و تمام تصاویر را در تمام گالری ها بهینه سازی می کند. همچنین ممکن است گروه های تصاویر را در یک گالری یا چندین گالری یک بار بهینه سازی کنید.

 

گالری آلبوم فلش GRAND:

 

بهینه سازی امکانات در قابلیت آپلود، دوباره بهینه سازی، و بهینه سازی انبوه. تابع بهینه سازی فله در نزدیکی پایین منوی FlAGallery واقع شده است و تمام تصاویر را در تمام گالری ها بهینه سازی می کند. همچنین ممکن است گروه های تصاویر را در یک گالری یا چندین گالری در یک بار بهینه سازی کنید.

 

فروشگاه تصویر:

 

uploads به طور خودکار بهینه‌سازی می‌شوند . به دنبال Optimize در منوی Image Store (گالری) برای دیدن وضعیت بهینه‌سازی و بهینه‌سازی مجدد و گزینه‌های بهینه‌سازی انبوه بگردید . استفاده از ابزار بهینه‌سازی انبوه در کتابخانه رسانه‌ها به طور خودکار شامل همه Store uploads Image است .

 

تصاویر:

 

 

 

 

 

 

 

پروفایل نویسنده: حدیث محجوب

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد