ثبت نام

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید


چرا اشتراک ویژه بخریم؟

  • سرور های آی دولوپر در ایران میزبانی می شود، چنانچه شرکت ارائه دهنده اینترنت شما، ترافیک دانلود از سرور های ایران را نیم بها محاسبه می کنند، با تهیه اکانت از آی دولوپر می توانید در مصرف ترافیک اینترنت خود صرفه جویی نمائید.
  • چنانچه در حوزه CG و تدوین به صورت حرفه ای فعالیت می کنید و وقت برای شما عنصر با ارزشی هست، با داشتن اشتراک در آی دولوپر می توانید زمان جستجو در سطح اینترنت را به صفر برسانید. چرا که آی دولوپر به طور متوسط بیش از ۱۰۰ پست در روز منتشر می کند که شامل تمامی پروژه ها، آموزش ها و متریال های بروز می شود.
  • علاوه بر فایل های موجود که ممکن است در سایت های خارجی (بخصوص روسی) به آن ها برخورده باشید، آی دولوپر اکانت هایی از سایت های معروفی چون MasterClass , MotionArray , Lynda , VideoHive , MotionVFX و … خریداری کرده است که به واسطه آن توانسته پکیج هایی کاملا اختصاصی را برای اولین بار در سطح سایت های فارسی زبان و حتی خارجی، منتشر کند. 
    بطور مثال سعی کرده ایم اکثر موسیقی های پروژه های MotionArray را خریداری نمائیم. موردی که در هیچ سایت خارجی و ایرانی نخواهید یافت. همچنین سری های جدید از ورک شاپ های سینمایی سایت MasterClass همیشه برای اولین بار از سایت آی دولوپر منتشر می شود.
  • پس از خرید اشتراک می توانید با عضویت در گروه تلگرام “پرسش و پاسخ آی دولوپر” ، سوالات و مشکلات نرم افزاری خود را مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ مد نظر خود دست یابید.
  • چنانچه در نصب و دانلود با نرم افزار دانلود منیجر مشکل دارید، پس از خرید اشتراک پشتیبانی آی دولوپر به صورت رایگان این نرم افزار را بر روی سیستم شما نصب و تنظیم خواهد کرد.