کد نمایش جدیدترین محصولات edd

اگر قصد فروش محصولات دانلودی تان را دارید بهترین کار استفاده از افزونه دانلود به ازای پرداخت پول وردپرس با نام easy digital downloads می باشد. پس از نصب و راه اندازی پلاگین میتوانید با استفاده از کد نمایش جدیدترین محصولات edd در طراحی قالب وردپرس ،آخرین محصولات دانلودی اضافه شده به فروشگاه تان را در هر بخشی از پوسته وردپرس نمایش دهید. اگر میخواهید محصولات پر فروش دانلودی را در پوسته وردپرس تان به نمایش بگذارید میتوانید از کد نمایش پرفروش ترین فایل های دانلودی که در ادامه معرفی می شود استفاده کنید. جهت آموزش استفاده از کد با ما همراه باشید.

برخی از مزایای افزونه ایزی دیجیتال دانلودز (دانلود در ازای پرداخت وجه) عبارتند از:

 1. سازگاری کامل با زبان فارسی
 2. محیط کاربری ساده و روان
 3. امکان استفاده از درگاه های پرداخت واسط یا مستقیم ایرانی
 4. قابلیت عضویت کاربران برای خرید و یا فروش فایل بدون عضویت
 5. استفاده از ایجکس در مراحل سفارش محصول
 6. امکان ایجاد کدهای تخفیف مدت دار
 7. قابلیت نمایش گزارشات خرید محصول توسط کاربران
 8. امکان نمایش جدیدترین محصولات در صفحه اصلی سایت توسط کد و شورتکد
 9. امکان نمایش تعداد خرید هر محصول در قالب وردپرس
 10. امکان گسترش افزونه توسط پلاگینهای نوشته شده برای آن
 11. قابلت عضویت خریداران در صفحه تکمیل اطلاعات پرداخت محصول
 12. و …

کد نمایش جدیدترین محصولات edd

از مراحل ابتدایی استفاده از افزونه edd امکان نمایش لیست محصولات در قالب وردپرس است تا بازدیدکنندگان بتوانند محصولات دانلودی سایتمان را مشاهده و در صورت نیاز خریداری کنند، برای اینکار میتوانیم از کوئری زیر در محل مورد نظر از پوسته استفاده کنیم.

شخصی سازی تعداد محصول ووکامرس WooCommerce Quantity
نمایش

در توضیحات کوئری بالا میتوان گفت که افزونه edd از پست تایپی با نام download استفاده میکند پس مقدار post_type را دانلود قرار میدهیم، با تغییر مقدار posts_per_page نیز میتوان تعداد محصولات قابل نمایش را کنترل کرد همچنین با استفاده از توابع وردپرس در بخش “کد نمایش محصول” امکان نمایش عنوان، لینک محصولات، تصویر شاخص و … وجود دارد.

کد نمایش پرفروش ترین فایل های دانلودی وردپرس

بعد از اینکه فروشگاه تان راه اندازی شد و چندین محصول را به فروش رساندید اکنون میتوانید علاوه بر کد نمایش جدیدترین محصولات edd با استفاده از کدهای زیر در هر مکان از قالب وردپرس، پرفروش ترین فایل های دانلودی edd را نمایش دهید.

در توضیح کد بالا میتوان گفت که افزونه ایزی دیجیتال میزان درآمد حاصل از فروش یک محصول را در متا کی _edd_download_earnings ذخیره میکند در نتیجه برای نمایش کالاهایی که بیشترین خرید را دارند تنها کافی است کوئری وردپرس مان را بر اساس متاکی _edd_download_earnings فراخوانی کنیم.

صفحه پرداخت سریع محصولات دانلودی ووکامرس
نمایش

کد نمایش تعداد خرید محصولات edd

یکی دیگر از امکانات افزونه دانلود به ازای پرداخت وردپرس، قابلیت نمایش تعداد خرید هر محصول در کوئری یا صفحه توضیحات محصول می باشد. برای این منظور میتوان از کد زیر در کوئری وردپرس استفاده کرد.

در توضیح کد بالا میتوان گفت پلاگین eas تعداد خرید هر محصول را در متا کی _edd_download_sales ذخیره میکند، در نتیجه با فراخوانی meta key و چاپ آن میتوان تعداد فروش هر کالا را نمایش داد. نکته ای که باید رعایت کرد، استفاده از کد در داخل حلقه و یا کوئری محصولات edd است.

پروفایل نویسنده: محمد سجاد باهنر

عاشق وردپرس و برنامه نویسی ( وب و موبایل ) ❤ html , css , javascript , php , C# asp core , sql , json , jquery

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد