ورود به وردپرس با افزونه | YITH WooCommerce Social Login

حتما در بسیاری ار وبسایت ها مشاهده کردید برای اینکه ورود و خروج به سایت به راحتی انجام بشه  راه های مختلفی را در سایت قرار می دهند. یکی از راه هایی که خیلی کاربر پسنده و اکثر مدیران سایت از آن استفاده می کنند قرار دادن ورود به سایت از طریق شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس و… هست که وقتی کاربری قصد ورود به سایت یا فروشگاه را دارد با چند کلیک ساده می تواند عضو سایت شده یا از طریق حساب هایی که در شبکه ها مذکور ایجاد کرده می تواند وارد سایت بشود. با اینکار علاوه بر اینکه ورود و عضویت به سایت براحتی انجام می پذیرد، به اعتبار بخشیدن به سایت نیز کمک شایانی می کند. حال افزونه ای از سمت ووکامرس با نام YITH WooCommerce Social Login ساخته شده تا به وسیله آن بتوانید کارهایی که در این بحث گفته شده رو براحتی انجام دهید. پس با ما همراه شوید تا آموزش کار با این افزونه را فرا بگیریم.

افزونه YITH WooCommerce Social Login

خب شما می توانید برای دریافت این افزونه به انتهای همین آموزش مراجعه کنید تا بعد از دریافت این افزونه آن را فعال کنید. بعد از نصب گزینه ای با نام Social Login در بخش YITH Plugins در منوی پیشخوان اضافه خواهد شد.

در اینجا می توانید روی گزینه Social Login  کلیک کرده و وارد تنظیمات این افزونه شوید.

بعد از ورود به این صفحه در ابتدای کار متنی برای عملکرد آن دکمه ها برای تفهیم به مشتری خود اضافه کنید و در بخش دوم هم می توانید همین کار را برای صفحه پرداخت آماده کنید. در ادامه هم می توانید شبکه هایی که دلخواه شما است رو وارد کنید، با تیک اول آن را فعال کنید و سپس در دو گزینه بعدی می توانید app id آن را از فیسبوک یا توییتر و…. دریافت کنید و در این قسمت وارد کنید. به همین راحتی شما می توانید ورود به سایت خود رو از طریق شبکه های اجتماعی مدیریت کنید.

افزونه Everest Forms برای ایجاد فرم تماس
نمایش

پروفایل نویسنده: محمد سجاد باهنر

عاشق وردپرس و برنامه نویسی ( وب و موبایل ) ❤ html , css , javascript , php , C# asp core , sql , json , jquery

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    رایگان

    خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر لایسنس صرفا برای یک دامنه قابل استفاده خواهد بود.